CENA I TERMINY

SZCZEGÓŁY TRENINGÓW ZAWSZE USTALAMY INDYWIDUALNIE:

Zawsze ustalamy je podczas spotkania indywidualnego.  Termin spotkania umawiamy telefonicznie w dogodnym dla mnie terminie i miejscu. Z reguły w okolicach Góry Kalwarii.

Spotkanie połączone jest z jazdą testową. Określę wtedy Twoje predyspozycje psychofizyczne, nabyte umiejętności, nawyki oraz niedociągnięcia. Podczas spotkania podejmę decyzję, czy będę skłonny poświęcić Tobie mój czas w celu przekazania Ci mojej wiedzy. Dopiero wtedy omówimy warunki finansowe.

GDZIE TRENUJEMY:

Treningi poznawcze odbywają się zazwyczaj w okolicy Warszawy, na dawnych asfaltowych trasach rajdowych. Jednak jeżeli jesteś z innego miasta możemy przeprowadzić treningi w Twojej okolicy(kwestia ustaleń finansowych i możliwości czasowych).

CZYM TRENUJEMY:

Zawsze trenujesz swoim samochodem. Nie ma znaczenia jaki to samochód. Ma być dopuszczony do ruchu. Rodzaj napędu , pojemność silnika też nie mają żadnego znaczenia. Skrzynia biegów – raczej manualna.

JAK TRENUJEMY:

Z minimalnymi prędkościami potrzebnymi do zakodowania tematu.  Niektóre elementy dla lepszego poznania – nawet pieszo. Trenujemy techniki jazdy a nie upalanie. Mimo to przejeżdżamy podczas treningu od 50 do 130km.

ZASADY TRENINGÓW:

1. Jazda testowa:

Spotkanie wstępne na którym określimy Twoje predyspozycje psychofizyczne, nabyte umiejętności, nawyki oraz niedociągnięcia. Podczas spotkania ustalimy najkorzystniejszy dla Ciebie system i zakres treningów.

3.Treningi  podzielone są zawsze na dwa etapy:

1.Teoria

2. Praktyka

3. Wspólne wyjazdy na rajdy, wyścigi czy inne zorganizowane zawody czy treningi w celu trenowania na dużych prędkościach

Zawsze ustalenia indywidualne.